Sertifikalarımız ve Kalite Standartımız

Kalite standartımız ve sertifikalarımız

Kare Kara Lojistik

Sertifikalarımız

Kare Kara Lojistik olarak lojistik sektörüne katkı sunma hedefiyle uluslararası taşımacılık ve depolama normlarına uygun şekilde yatırımlarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. 

KALİTE STANDARTLARIMIZ

Uluslararası Standartlarımız

ISO 9001

"International Organization for Standardization"

Sertifikalarımız

TİO

Taşıma İşleri Organizatörlüğü

Sertifikalarımız

C5C

Connecting C5C Continents

Sertifikalarımız

Start Your Roadtrip

Build A Global Logistics Transaction And Settlement Platform

K1

Demiryolu İşletmeciliği Organizatör Yetki Belgesi

Sertifikalarımız
SİZDEN

Müşterilerimizden

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİĞİMİZ

Yaklaşık 1 yıldır Kare Kara Lojistik ile yüklemelerimizi gerçekleştiriyoruz. Gerek iyileştirici fiyat politikaları, gerek yüklemenin başından alıcımıza sevk edilmesine kadar geçen süre zarfında yüklemelerimizin güvende ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmesine dair paylaşılan bilgilerin varlığı, gerekse istenildiği zaman ulaşımda aksaklığın yaşanmaması gibi daha birçok konuda Kare Kara Lojistik firmasını güvenle önebilirim. İlgili ve bilgili uzman kadrosu ile adını birçok firmaya duyuracağından emin olduğum bir firmadır.

  Buse KURT
  Buse KURT

  ALUPLUS AMBALAJ SAN. VE TİC. A.Ş.

  Profesyonellerden oluşan bir ekip! En iyinin en iyisi! Üstelik onlar bizim için iyi arkadaş oldular! Kare Kara Lojistik ile işbirliğimizde tüm sevkiyatlarımızı tecrübeli ekibiyle gerçekleştiriyoruz. Ellerinden gelenin en iyisini yaptıkları için konteynerlerimiz hakkında endişelenmiyoruz! Kaliteli hizmet sunuyorlar, hızlı çalışıyorlar ve hızlı geri bildirimler yapıyorlar.

   Maria DOBRIOGLO
   Maria DOBRIOGLO

   FMG Taşımacılık Genel Müdürü

   Denizyolu taşımacılığı ile dört ülkeye yaptığımız ihracat işlemlerimizin taşıma operasyonunda Kare Kara Lojistik'i tercih ettik. Yaklaşık bir yıldır kusursuz hizmet sundukları için kendilerine teşekkür ediyorum.

    Deniz Alan
    Deniz Alan

    Son Boya Satın Alma Müdürü